Categorieën: Nieuws

NNZ bestaat een eeuw en krijgt predicaat Koninklijk

Commissaris van de Koning René Paas reikte maandagmiddag het predicaat Koninklijk uit aan verpakkingsbedrijf NNZ aan de Aarhusweg.

“Iedereen binnen NNZ voelt zich trots en vereerd dat we voortaan de naam ‘Royal NNZ Group bv’ mogen voeren”, aldus directeur Len Boot, de derde generatie van het familiebedrijf. “Het voorrecht om het predicaat Koninklijk te mogen voeren, is een bekroning op 100 jaar familiair ondernemerschap, oog voor mensen en doorzettingsvermogen op alle vlakken.”

De Noord Nederlandse Zakkenhandel bestond vorig jaar honderd jaar en krijgt daarom het predicaat Koninklijk. NNZ begon in 1922 in pakhuis Libau aan de Hoge der A in Groningen, onder meer met de bekende ‘jutezak’ van Sinterklaas. NNZ is inmiddels flink uitgebreid, onder meer met een vestiging in Zeeland en een distributiemagazijn in Long-Eaton in Groot-Brittannië. Halverwege de jaren tachtig kwam er ook een kantoor in de VS en na de val van de Muur in 1989 vindt er een verdere uitbreiding plaats in Oost-Europa.

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

29 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

32 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

2 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden