Categorieën: OOG Ochtendshow

“Het verdwijnen van voetbalclubs VVG, VVK en Potetos is ondenkbaar”

Door een bericht op sociale media werd duidelijk dat de voetbalclub VVG zichzelf had opgeheven. Nu blijkt dat de stekker er nog niet definitief uit getrokken is.

“Wij werken heel nadrukkelijk samen en wij kregen ook via Facebook het bericht dat VVG het moeilijk heeft en heeft besloten dat ze stoppen,” vertelt Titus Akkermans, de voorzitter van de Stichting Beheer en Exploitatie Clubgebouw Sportpark het Noorden. De stichting van het clubgebouw en de voetbalclubs zijn nu op zoek naar een oplossing.

Ondenkbaar

“Het zou ondenkbaar zijn als VVG, VVK en Potetos zouden verdwijnen,” zegt Akkermans. De gebouwen staan er nog maar net en er is veel energie in gestoken door de betrokken clubs, die in de wijken de Hoogte en Selwerd zitten. Akkermans vertelt: “We hebben een belangrijke mate van sociale bijdrage in die wijken, want er zijn ook andere scholen en verenigingen die gebruikmaken van het sportpark. Wij zullen er alles aan doen om in ieder geval het sporten voor de noordelijke wijken mogelijk te blijven maken.”

Woensdag overleg

Akkermans meldt dat woensdagavond overleg gaat plaatsvinden tussen de besturen van VVG, de andere clubs en het stichtingsbestuur van de accomodatie. Dan zal duidelijk worden welke truc VVG uit de hoge hoed zal trekken om toch een doorstart mogelijk te kunnen maken. Donderdagochtend is dat dan te horen op OOG Radio, wanneer Akkermans dit zal komen vertellen in de OOG Ochtendshow.

Het interview van Titus Akkermans maandagochtend in de OOG Ochtendshow is hier te beluisteren:

27-02-2023 Voetbalclub VVG
Marilisa van Herksen

Recente berichten

Scooter brandt uit bij Noorderstation

Bij station Groningen-Noord (het Noorderstation) is dinsdagmiddag een scooter volledig uitgebrand. (meer…)

6 minuten geleden

Woensdag opnieuw ‘code geel’ in Groningen, tot middernacht kans op gladheid door sneeuwval

Vanaf het einde van komende nacht valt er opnieuw af en toe lichte sneeuw. In…

30 minuten geleden

Personeel IKEA in staking voor hoger loon en minder werkdruk

Het personeel van IKEA aan de Sontweg is dinsdag in staking gegaan voor meer loon…

30 minuten geleden

Partij voor de Dieren wil steun van provincie tegen hoge dierenartskosten en verdwijnende praktijken

Inwoners van Groningen met huisdieren krijgen steeds vaker te maken met hoge dierenartskosten en slechte…

39 minuten geleden

Opnieuw roep om handhaving tegen Holland2Stay na nieuwe berichten over wanpraktijken

Vanuit de Groningse gemeenteraad wordt opnieuw gevraagd op te treden tegen verhuurder Holland2Stay. De PvdA,…

1 uur geleden

Boumaboulevard week dicht voor aanleg groene middenberm en extra oversteekplaatsen

De Boumaboulevard is vanaf zaterdagochtend bijna een hele week dicht tussen de Verlengde Lodewijkstraat en…

2 uur geleden