Foto: sciucaness from FreeImages
Drs. Vijfje heeft vrijdagavond in poule B van het zaalvoetbal in Den Helder met 1-1 gelijkgespeeld tegen hekkensluiter Zeemacht.
De Groninger vrouwen kwamen nog op voorsprong door een eigen doelpunt van Den Helder. Vijfje is lijstaanvoerder in poule B met 11 punten uit 2 wedstrijden. De Groninger studenten hebben zo veel punten, omdat een deel werd meegenomen uit het eerste deel van de competitie waarin Vijfje zevende werd.
Vijfje moet poule B winnen om met de zes clubs uit poule A mee te kunnen doen om het landskampioenschap. Vijfje is regerend kampioen.
Historici Sanne Meijer en Iris van den Brand geven vrijdag 20 oktober een lezing over…
De documentaire 'Het leven is niet kort genoeg' van Groningse filmmaker Joey Benistant draaide afgelopen…
Donar heeft maandagavond zijn eerste wedstrijd in het kwalificatietoernooi van de FIBA Europe Cup verloren.…
De thuiswedstrijd van FC Groningen tegen FC Dordrecht van vrijdag 3 november is verplaatst naar…
De Belastingdienst heeft een nieuwe contactmethode in het leven geroepen. Het was al mogelijk om…
De Zernike Campus stond afgelopen weekend in het teken van de grens tussen wetenschap en…