Categories: Nieuws

Buurtcamping komende zomer op twee locaties in Stad

De Buurtcamping landt komende zomer op twee locaties in Groningen. Het gaat om een initiatief om verschillende ‘soorten’ buurtbewoners beter te leren kennen tijdens een ontspannen vakantie in de eigen buurt.

De Buurtcamping vindt plaats in de wijk Lewenborg en in Groningen Noord Oost. Sinds 2013 ontmoeten buurtbewoners verspreid over heel Nederland elkaar op deze bijzondere manier. Dan wordt een park in de buurt drie dagen lang omgetoverd tot gezellige camping, die bewoond wordt door alle mensen die de buurt rijk is: van yuppen tot daklozen, van zuigelingen tot senioren. Zo verbindt de Buurtcamping allerlei mensen met elkaar, juist in een tijd waarin men veelal langs elkaar heen leeft. Een derde van de kampeerplekken is gereserveerd voor minima.

De Buurtcamping zoekt enthousiaste en gedreven buurtbewoners uit Groningen Noord Oost die het leuk vinden om  een camping te helpen organiseren voor en in hun eigen buurt. Zij worden geholpen door professionals van de landelijke stichting, De Buurt. Die organiseert op donderdag 16 februari om 19.00 een online informatiebijeenkomst voor belangstellenden. Informatie is te vinden op http://www.debuurtcamping.nl/campingbeheerder.

Deel dit artikel:
Gert van Akkeren

Recent Posts

“Donderdag wegtrekkende regen met later opklaringen, komende dagen hagel en natte sneeuwbuien”

De wisselvalligheid blijft ook de komende dagen het weerbeeld bepalen. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis is…

9 uur ago

“De komst van Kerstplaza was ieder jaar onzeker, Martiniplaza gaat over haar eigen programmering”

Martiniplaza gaat over haar eigen programmering. Dat is de reactie van wethouder Kirsten de Wrede…

9 uur ago

Protest studenten in Academiegebouw tegen ontslag Susanne Täuber afgelopen

Studenten die sinds woensdagmiddag protesteren in de hal van het Academiegebouw tegen het ontslag van…

10 uur ago

Wethouder wil verkeersveiligheid Beijum aanpakken: “Versmallen rijbanen, snelheid terugbrengen”

De verkeersveiligheid in Beijum gaat aangepakt worden. Dat heeft wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) woensdag…

10 uur ago

Open Hof en Leger des Heils bundelen de krachten: “Opvanglocatie Kostersgang gaat dicht”

De Vereniging Open Hof en het Leger des Heils gaan de krachten bundelen in de…

11 uur ago

N372 richting Hoogkerk urenlang afgesloten vanwege ernstig verkeersongeluk

De N372 tussen Peize en Hoogkerk is woensdagavond urenlang afgesloten geweest vanwege een ernstig verkeersongeluk.…

11 uur ago