Foto via 112 Groningen
Aan de Korreweg is dinsdagmiddag een persoon gewond geraakt, nadat deze door een politieauto werd geraakt tijdens een achtervolging.
Agenten besloten dinsdagmiddag om een scooter op de Korreweg te onderwerpen aan een controle, omdat er geen helm gedragen werd. Toen duidelijk werd dat de politie de scooter in de smiezen had, stapte de bijrijder af en zette het op een lopen.
De agenten zetten daarop de achtervolging in. Een politieauto wist de vluchtende persoon te blokkeren met een dienstvoertuig en kwam daarbij met deze persoon in contact.
Volgens de politie raakte de vluchter daarbij gewond, maar liep deze geen zwaar letsel op. Wel is de vluchter naar een ziekenhuis gebracht voor controle.
Waarom de man het op een lopen zette, is niet bekend. De politie doet onderzoek naar het voorval.
OOG Sport, sinds kort op zaterdag in plaats van op zondag, is vanmiddag live aanwezig…
Vervoersbedrijf Arriva is naar de Autoriteit Consument & Markt, ACM, gestapt om af te dwingen…
Automobilisten die deze dagen gebruik maken van de Rijksweg doen er verstandig aan om hun…
Het onderzoek naar de explosies, die de afgelopen weken op verschillende plekken in de provincie…
De Nederlandse artiesten Claude, Elmar, Froukje en Joost spelen op de eerstvolgende editie van Eurosonic…
In Thesinge vindt zaterdag de zeventiende editie van de Thaisner Dörpsrun plaats. Aan de hardloopwedstrijd…