Foto: 112 Groningen
Op het Julianaplein is vrijdagochtend een kettingbotsing ontstaan, waarbij meerdere personenauto’s en een vrachtwagen betrokken waren. Zeker één persoon liep letsel op bij het ongeluk.
Wat er precies is gebeurd voor de stoplichten van het verkeersknooppunt is niet geheel duidelijk. In elk geval dat een personenauto achterop een vrachtwagen is gebotst, vermoedelijk nadat de bestuurder over het hoofd zag dat de vrachtwagen remde voor een rood licht. Een tweede personenauto botste achterop deze auto. Een achteropkomende vrachtwagen heeft deze auto mogelijk ook geraakt.
Volgens aanwezigen werd zeker één inzittende van één van de voertuigen in een ambulance behandeld. Of deze persoon naar een ziekenhuis is gebracht, is niet bekend.
De aanrijding zorgde voor een flinke file voor de stoplichten vanuit de richting Drachten.
Het kabinet wil dat vanaf oktober 2024 alle gaswinningslocaties afgebroken worden, zodat zij niet opnieuw…
Vanaf zaterdag 4 november is in Storyworld (in Forum Groninen) een tentoonstelling te zien over…
Bij een ernstig eenzijdig verkeersongeluk op de Stadsweg (N388) tussen Lauwerzijl en Zoutkamp is in…
Overheden in Groningen en de kop van Drenthe gaan de komende jaren samenwerken om de…
Komend weekend rijden er geen treinen tussen het hoofdstation van Groningen en Zuidhorn. Treinvervoerder Arriva…
Nieuwe bestrating, meer groen en een opgeknapte gevel van Academie Minerva. Dat was donderdag reden…