Categories: Nieuws

Schaatsen om zorgen oorlog in Oekraïne even te vergeten

Sportcentrum Kardinge was vrijdagmiddag even het toneel voor Oekraïense vluchtelingen. Zij bonden soms voor het eerst de schaatsen onder.

In Nederland is schaatsen een bekend fenomeen. Maar in Oekraïne ondanks de kou die er kan zijn in de winter niet. Er wordt wel veel aan ijshockey gedaan.

De middag was een particulier initiatief en is bedoeld om de vluchtelingen even hun zorgen over de oorlog met de Russische agressor te vergeten.

De Oekraïners vermaakten zich prima en zo kon het uitje in Kardinge als geslaagd beschouwd worden.

Andor Heij

Recent Posts

“Dinsdag perioden met regen en kleine kans op onweer”

Veel bewolking aankomende dagen met kans op regen, zonneschijn en zelfs onweer. Volgens OOG-weerman Johan…

21 minuten ago

Lezing over Groninger vrouwen

Historici Sanne Meijer en Iris van den Brand geven vrijdag 20 oktober een lezing over…

2 uur ago

Bekroonde film van Groningse regisseur in première in stad

De documentaire 'Het leven is niet kort genoeg' van Groningse filmmaker Joey Benistant draaide afgelopen…

3 uur ago

Donar verliest eerste wedstrijd in kwalificatietoernooi

Donar heeft maandagavond zijn eerste wedstrijd in het kwalificatietoernooi van de FIBA Europe Cup verloren.…

4 uur ago

Wedstrijd FC Groningen – FC Dordrecht verplaatst naar 5 november

De thuiswedstrijd van FC Groningen tegen FC Dordrecht van vrijdag 3 november is verplaatst naar…

6 uur ago

Videobellen met Belastingdienst nu mogelijk

De Belastingdienst heeft een nieuwe contactmethode in het leven geroepen. Het was al mogelijk om…

6 uur ago