Foto: Joris van Tweel
Maandag is er veel bewolking met enkele buien, maar er zijn ook droge perioden. Bij een vrij krachtige zuidwestenwind wordt het ongeveer 10 graden. In de nacht klaart het op en daalt de temperatuur flink, naar ongeveer 4 graden.
Dinsdag is er af en toe zon, maar er kan ook een bui vallen. Het wordt 9 graden bij een matige tot vrij krachtige wind uit richtingen tussen zuidwest en west.
Woensdag wordt een natte dag, met later ook opklaringen en wat zon. Er staat opnieuw een vrij krachtige wind uit richtingen tussen west en zuidwest en het wordt ongeveer 11 graden
De rest van de week blijft het wisselvallig met elke dag buien. De temperatuur ligt rond de 9 of 10 graden.
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…