Categorieën: Nieuws

Winter maakt plaats voor zacht en wisselvallig weer

De winter van de afgelopen dagen is vanaf maandag helemaal verdwenen en maakt plaats voor langdurig zacht en wisselvallig weer. Dat zegt weerman Johan Kamphuis.

In de nacht naar maandag gaat het regenen met vooraf ijzel, waardoor het verraderlijk glad kan worden.

Maandag overdag wisselen droge periodes en lichte regen elkaar af en wordt het bij een matige zuidwestelijke wind 8 of 9 graden. In de nacht blijft het met 8 graden zacht en valt er regen.

Dinsdag valt er lichte regen en in de avond en nacht gaat het harder regenen. Bij een matige zuidwestelijke wind wordt het 10 graden. De dagen er na blijft het wisselvallig en zacht.

Andor Heij

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

18 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden