Foto: 112groningen.nl
Een personenauto is donderdagmiddag te water geraakt aan de N361 oftewel de Winsumerweg. Dat meldt 112groningen. De bestuurster werd gecontroleerd in een ambulance, maar hoefde niet naar het ziekenhuis.
Het ongeval gebeurde rond 13.20 uur op de N361, tussen Groningen en Adorp. De auto was door nog onbekende oorzaak via een boom in een sloot beland.
De auto lekte olie. Een bergingsbedrijf heeft de auto geborgen. Medewerkers van de provincie hebben vervolgens de sloot gereinigd.
Het is zaterdag wereldkankerdag. Voor Stichting Hamelhuys aan de Johan de Wittstraat aanleiding om een…
In het Stadspark zijn zaterdag rond de duizend kansarme bomen verplant. Het verplanten is een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Emmasingel zijn twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen.…
Een motie om de nog te realiseren Lelylijn aan te laten sluiten op het internationale…
Een 39-jarige vrouw uit Stad heeft vrijdagavond bij een tankstation op de A7 een lantaarnpaal…
In het Museum aan de A is vrijdag de tentoonstelling 'Noorderlicht De Groninger Galerij, Portretten…