Categories: Nieuws

Lange file op A28 tussen Stad en Eelde door ongeluk

Op de A28 tussen Groningen en Assen is aan het einde van de dinsdagmiddag een lange file ontstaan door een verkeersongeluk.

Het ongeluk vond plaats ter hoogte van het Shell-tankstation langs de snelweg. Wat er precies is gebeurd, is (nog) niet duidelijk.

De weg is inmiddels weer vrij en het verkeer komt langzaam weer op gang. Op haar langst zorgde de file voor een opstopping tot aan het Julianaplein en verder. Deze file zorgde voor sommige bestuurders voor zeker een half uur vertraging.

Tom Veenstra

Recent Posts

“Dinsdag perioden met regen en kleine kans op onweer”

Veel bewolking aankomende dagen met kans op regen, zonneschijn en zelfs onweer. Volgens OOG-weerman Johan…

1 uur ago

Lezing over Groninger vrouwen

Historici Sanne Meijer en Iris van den Brand geven vrijdag 20 oktober een lezing over…

3 uur ago

Bekroonde film van Groningse regisseur in première in stad

De documentaire 'Het leven is niet kort genoeg' van Groningse filmmaker Joey Benistant draaide afgelopen…

3 uur ago

Donar verliest eerste wedstrijd in kwalificatietoernooi

Donar heeft maandagavond zijn eerste wedstrijd in het kwalificatietoernooi van de FIBA Europe Cup verloren.…

5 uur ago

Wedstrijd FC Groningen – FC Dordrecht verplaatst naar 5 november

De thuiswedstrijd van FC Groningen tegen FC Dordrecht van vrijdag 3 november is verplaatst naar…

6 uur ago

Videobellen met Belastingdienst nu mogelijk

De Belastingdienst heeft een nieuwe contactmethode in het leven geroepen. Het was al mogelijk om…

7 uur ago