Foto: Andor Heij
Wie wil weten hoe de Provinciale Staten praten over onderwerpen in de provincie kan daar aanstaande woensdag achter komen.
Geïnteresseerden kunnen een ochtend meelopen met Statenlid Erik Jan Bennema van de VVD. Het programma start om 9.00 uur met een welkom van Bennema in het Atrium van het provinciehuis. Hij vertelt hoe een Statenvergadering verloopt en waar de Staten die dag over besluiten.
Vanaf 9.30 uur volgt de vergadering met aansluitend een rondleiding door het provinciehuis. Rond 12.30 uur wordt het programma afgesloten met een lunch met alle Statenleden.
Aanmelden kan hier.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…