Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
In een winkel aan het Damsterdiep heeft in de nacht van maandag op dinsdag een gewapende overval plaatsgevonden. De verdachte, een vijftienjarige jongen uit Groningen, kon kort daarna aangehouden worden.
De overval vond plaats rond 02.10 uur. De vijftienjarige overvaller drong de winkel binnen en bedreigde een medewerker met een wapen. Deze persoon bleef wel ongedeerd. Na het incident sloeg de jonge overvaller op de vlucht. De tiener werd kort daarna aangehouden door de politie.
De jonge verdachte werd overgebracht naar een politiebureau, waar hij wordt verhoord.
De politie maakte dinsdagmiddag bekend dat de verdachte een vijftienjarige jongen uit Groningen is. Hij bedreigde de winkelbediende met een steekwapen en ging er met een geldbedrag en enkele spullen vandoor. De winkelbediende vertelde een taxichauffeur wat er gebeurd was. Die zette de achtervolging in en gaf de locatie van de verdachte door aan de politie. Op het Kattendiep werd de jongen ingerekend.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…