Foto: Pexels.com
Met een derde (Let’s Get Digital) en een zevende (Klippa) plek staan twee bedrijven uit de stad Groningen dit jaar in de top tien van snelst groeiende techbedrijven van Nederland.
De twee bedrijven uit Stad groeiden de afgelopen vier jaar, volgens ranker Deloitte, met respectievelijk 6909 en 3493 procent. De Deloitte Technology Fast 50 is een jaarlijkse award voor de vijftig snelstgroeiende techbedrijven van Nederland.
Volgens Klippa groeien de digitale bedrijven erg snel door corona. Het is dan ook niet verrassend dat het online platform voor eventmanagement (Let’s Get Digital) en documentautomatiseringsbedrijf hard aan de weg timmeren.
Met een omzetgroei in vier jaar van 23.565 procent mag cryptobedrijf Bitvavo zich een jaar lang het snelstgroeiende techbedrijf van Nederland. De alles-in-één werk-app Maqqie (19.311 procent groei) eindigde op plek twee, gevolgd door Let’s Get Digital uit Stad.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…