Categorieën: Sport

Kleine nederlaag Donar in laatste Europese duel

De basketballers van Donar hebben woensdag ook hun zesde en laatste duel om de FIBA Europe Cup verloren. Tegen Budivelnyk uit Kiev werd het een eervolle 86-81 nederlaag.

Vanwege de oorlog in Oekraïne werd de uitwedstrijd in het Italiaanse Veroli gespeeld. Dankzij de zege plaatste Budivelnyk zich voor de tweede ronde, samen met Kalev/Cramo uit Estland. Donar maakte in deze wedstrijd een goede indruk en bleef knokken voor de eerste Europese zege. Topscorer voor de Groningers was Clay Mounce. Hij kwam tot 25 punten.

Donar kan zich vanaf nu gaan richten op de vaderlandse competitie. Daar staat het team op een zeer bescheiden zesde plaats.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

40 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

2 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

4 uur geleden