Bij cabaretier Bert Visscher is prostaatkanker geconstateerd. Dat liet het impresariaat van de 62-jarige Stadjer dinsdagochtend weten aan verschillende media.
Volgens impresario Eric Alferink maakt Visscher het naar omstandigheden goed en zijn de vooruitzichten op herstel positief. De ziekte zou in een beginstadium zijn geconstateerd.
De komiek uit Groningen heeft een aantal optredens moeten verplaatsen naar volgend seizoen. Visscher tourde tot nu toe door Nederland met zijn show ‘Dat zie je een ander niet doen’. Eerder dit jaar liet Visscher al weten dat het voorlopig zijn laatste solovoorstelling is.
Veel bewolking aankomende dagen met kans op regen, zonneschijn en zelfs onweer. Volgens OOG-weerman Johan…
Historici Sanne Meijer en Iris van den Brand geven vrijdag 20 oktober een lezing over…
De documentaire 'Het leven is niet kort genoeg' van Groningse filmmaker Joey Benistant draaide afgelopen…
Donar heeft maandagavond zijn eerste wedstrijd in het kwalificatietoernooi van de FIBA Europe Cup verloren.…
De thuiswedstrijd van FC Groningen tegen FC Dordrecht van vrijdag 3 november is verplaatst naar…
De Belastingdienst heeft een nieuwe contactmethode in het leven geroepen. Het was al mogelijk om…