Categories: Nieuws

Intensieve samenwerking Donar en Noorderpoort moet voor meer stageplekken zorgen

Meer stageplekken en projecten voor studenten bij Donar en haar bedrijvennetwerk. Daar moet het vrijdag ondertekende strategische partnerschap tussen de basketbalclub en het opleidingsinstituut voor gaan zorgen.

Richard Koopman (directeur Noorderpoort Europapark) en Renate van der Zijl (commercieel directeur Donar) zetten vrijdagochtend hun handtekening onder de samenwerkingsovereenkomst.

De diepere samenwerking moet onder andere leiden tot meer stageplekken voor studenten bij Donar, maar ook bij de bedrijven met wie Donar samenwerkt.

De inzet van studenten moet daarnaast zorgen voor een professioneler Donar. De club en de school willen ook gaan samenwerken op het gebied van sportonderwijs.

Tom Veenstra

Recent Posts

Nieuw RDW-kantoor voor tolheffing geopend langs A7 bij Hoogkerk

Langs de A7 bij Hoogkerk is woensdagmiddag een nieuw kantoor van de RDW geopend, waar…

53 minuten ago

Zeven Stadjers beëdigd als Tweede Kamerlid, drie nieuwkomers leggen eed of belofte af

Zeven inwoners van de gemeente Groningen legden woensdagmiddag de eed (of verklaring en belofte) af…

1 uur ago

Rondzwevend zwerfvuilexpositie in Oosterparkwijk

In de straten van de Oosterparkwijk wordt veel zwerfvuil gevonden. In het wijkcentrum bij Van…

1 uur ago

“Geruchten over sluiting kartonfabriek Hoogkerk gingen al langer, maar dit is nooit leuk”

Een aderlating wil men het niet noemen, maar de dorpsvereniging noemt het erg jammer dat…

1 uur ago

Kerstkaarten voor eenzame ouderen

Niet iedereen heeft mensen om zich heen waarmee ze de kerstdagen kunnen doorbrengen. In de…

2 uur ago

Perry Sport, Aktiesport en Sprinter failliet, gevolgen voor winkels in Stad onduidelijk

Sports Unlimited Retail, het bedrijf achter sportwinkels Perry Sport en Aktiesport (die nu geleidelijk worden…

2 uur ago