Categorieën: Nieuws

André Postema vertrekt als bestuursvoorzitter bij Martini Ziekenhuis.

André Postema vertrekt per 1 december als bestuursvoorzitter van het Martini Ziekenhuis. Een opvolger voor Postema is er nog niet.

De reden van het vertrek van Postema is een terugkeer naar het onderwijs. Ook wil Postema weer bij zijn gezin in Maastricht wonen. Postema wordt daarom bestuurslid bij Zuyd Hogeschool in Limburg.

“Het ziekenhuis en alle daaraan verbonden collega’s en relaties hebben mij iedere dag geïnspireerd, uitgedaagd, gesteund”, vertelt Postema. “De afgelopen jaren heb ik de gedrevenheid en veerkracht van het Martini Ziekenhuis gezien en bovenal het vakmanschap en de uitstekende kwaliteit van zorg. Het is een ziekenhuis om trots op te zijn! Ik laat het Martini Ziekenhuis achter in het vertrouwen dat jullie de ingezette koers succesvol voortzetten.”

De Raad van Toezicht en het Martini Management Team betreuren het onverwachte vertrek van André, maar respecteren zijn besluit. De Raad van Toezicht beraadt zich op zijn opvolging.

Tom Veenstra

Recente berichten

Splinternieuwe auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

29 seconden geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

25 minuten geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

4 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

5 uur geleden