Foto: Patrick Wind, 112groningen
Bij een verkeersongeval aan de Parkweg is vrijdagmiddag een fietsende man gewond geraakt. Dat meldt de website 112groningen.
De fietser werd rond kwart over vijf net na de kruising met de Paterswoldseweg aangereden door een personenauto. Omstanders verleenden direct eerste hulp in afwachting van de hulpdiensten. Medewerkers van de ambulancedienst hebben de gewonde fietser gestabiliseerd en vervolgens overgebracht naar het UMCG.
Zowel de fiets als de auto raakten beschadigd. De Forensische Opsporing Verkeer (FO-V) kwam ter plekke om de toedracht van het ongeval te onderzoeken. De Parkweg werd daardoor enige tijd afgesloten.
FC Groningen kan zich deze woensdagavond met bijna honderd procent zekerheid handhaven in de Eredivisie.…
Een automobilist is in de nacht van dinsdag op woensdag met diens voertuig in het…
Weggebruikers in de provincie Groningen moeten in de nacht van dinsdag op woensdag rekening houden…
Eersteklasser Velocitas 1897 heeft dinsdagavond in een bomvol eigen huis de finale bereikt van de…
De bestuurder van een scooter is dinsdag in het begin van de avond gewond geraakt…
De komende dagen blijft het niet droog en zien we de zon maar sporadisch. Ook…