Categorieën: Sport

FC Groningen contracteert Noorse verdediger Isak Määttä

FC Groningen heeft de 20-jarige Noor Isak Määttä aangetrokken.  Määttä tekent voor vier seizoenen, met een optie voor nog een jaar.

De linksback doorliep op zijn eerste dag in Groningen succesvol de medische keuring, bekeek de faciliteiten in het TopsportZorgCentrum en maakte kennis met Euroborg. Määttä komt over van Aalesund, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.

“Ik heb veel goede verhalen over FC Groningen gehoord. Een club waar je kunt groeien als voetballer en een plek waar je kunt groeien als mens. Dat is ook mijn doel voor de komende jaren”, vertelt Määttä. “Afgelopen seizoen heeft Strand Larsen veel doelpunten gemaakt en vanaf nu mag ik hier laten zien hoe goed ik kan voetballen.”

Technisch directeur Mark-Jan Fledderus is blij met de versterking van de eerste selectie aan de linkerkant. “Isak is een linksbenige back, die over goede fysieke voorwaarden beschikt. Hij is snel en heeft een goed linkerbeen. Gedurende afgelopen seizoen is Isak van een offensieve rol omgeturnd tot linksback. Met zijn verleden als aanvaller kan hij voor veel gevaar zorgen in het laatste deel van het veld.”

Gert van Akkeren

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden