Categorieën: Nieuws

Politie doet onderzoek naar oorzaak autobrand Boerhaavelaan

De politie heeft woensdag onderzoek gedaan op de Boerhaavelaan, waar in de nacht van dinsdag op woensdag een personenauto volledig uitbrandde. Dat meldt nieuwsfotograaf Rick ten Cate van tencatefotografie.nl.

De melding van de brand kwam rond 04.15 uur binnen. Ondanks dat de brandweer snel ter plaatse was, kon men niet voorkomen dat het vehikel zwaar beschadigd raakte. “De schade bij daglicht is groot”, vertelt Ten Cate. “De Forensische Opsporing is overdag ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Daarbij zijn sporen veilig gesteld. Ook kwam een politieman met een hond ter plaatse. Deze hond heeft gezocht naar sporen.”

Buurtbewoners laten tegen de nieuwsfotograaf weten dat zij er zeker van zijn dat de oorzaak brandstichting is. “Bewoners vertellen dat ze wakker zijn geworden van het geluid van een raam dat ingeslagen werd. Daarbij hoorden ze mensen praten. Kort daarna woedde de brand.” Mensen die meer informatie hebben over de brand, of iets gezien hebben, kunnen zich melden bij de politie op telefoonnummer 0900 88 44. Anoniem kan er gebeld worden met Meld Misdaad Anoniem op 0800 7000.

Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

25 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

42 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden