Foto: Wouter Hooijer
Agenten van het Basisteam Groningen Centrum boekten onlangs een leuk succes. Een in Amsterdam gestolen iPhone werd getraceerd naar de binnenstad, waardoor meerdere verdachten van diefstal in de boeken konden worden geslagen.
De iPhone werd via de app “find my iPhone” getraceerd naar de binnenstad van Groningen, nadat het toestel in Amsterdam werd ontvreemd.
Volgens Gerard de Jonge, teamchef van het Basisteam Groningen Centrum, kregen de dieven op een gegeven moment door dat de politie hen op de hielen zat. Daarop zetten ze het op een lopen en renden bijna tegen een voetganger aan. Deze persoon kon nog net opzij springen.
Op de Vismarkt brachten agenten de achtervolging ten einde en wisten de dieven in de boeien te slaan.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…