Categorieën: Nieuws

Politie op zoek naar man, Burgernetactie gestart

De politie is zaterdagavond in de omgeving van de Westerhaven op zoek naar een man. Een Burgernetactie is op touw gezet waarbij de hulp van de inwoners gevraagd wordt.

De actie werd rond 20.15 uur gestart. “We zijn op zoek naar een lichtgetinte man van ongeveer 25 jaar oud”, meldt de politie. “Hij is 1.75 meter lang, heeft zwart haar en een baard. Hij draagt een beige trui, een grijze broek en zwarte sneakers met een witte zool.” Waarom de man gezocht wordt is voorlopig nog onbekend. Volgens nieuwsfotograaf Mike Weening van Weening Fotografie rijden er in het gebied meerdere politiewagens rond.

Mensen die iets gezien hebben, of die meer informatie hebben, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op alarmnummer 112.

Update 21.30 uur:
De politie laat weten dat de persoon nog niet is aangetroffen.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vrijdag en weekend zonovergoten

Er staat een lenteweekend voor de deur. Volgens weerman Johan Kamphuis is alleen zondag kans…

10 uur geleden

Inzet bussen vanaf komend weekend tussen Groningen en Bad Nieuweschans

Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…

11 uur geleden

Hekken geplaatst rondom C&A voor verbouwing

De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…

13 uur geleden

Fietser gewond bij aanrijding Oosterhoogebrug

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…

14 uur geleden

Voorwaardelijke schorsing FC Groningen doelman Etienne Vaessen

Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…

14 uur geleden

Politie neemt luchtbuksen van schietende mannen in beslag

Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…

15 uur geleden