Categorieën: Nieuws

Opnieuw klapt een bestelbus op betonblok in Goeman Borgesiuslaan, bestuurder gewond

Op de Goeman Borgesiuslaan is zaterdagmiddag opnieuw een bestelbus op een betonblok gebotst. Dat melden verschillende incidentfotografen.

Het ongeluk gebeurde rond 16.40 uur. “Door nog onbekende oorzaak knalde de bestuurder op het betonblok. Het blok is door de aanrijding vijf meter verschoven”, vertelt nieuwsfotograaf Rick ten Cate van tencatefotografie.nl. De bestuurder raakte gewond. Ambulancemedewerkers hebben het slachtoffer behandeld. Daarna is de persoon met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.

De bestelbus raakte bij het ongeluk zwaar beschadigd. Vanwege het ongeluk was de weg afgesloten. De politie heeft onderzoek gedaan naar de toedracht. Het betonblok is onlangs geplaatst vanwege een wegversmalling. Afgelopen donderdag knalde een bedrijfsbusje frontaal op het betonblok. Ook dit voertuig raakte flink beschadigd, de bestuurder bleef ongedeerd.

Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nederlagen voor Futsal Groningen en Drs. Vijfje

Futsal Groningen heeft vrijdagavond in Gorinchem met 4-3 verloren van ZVG Gagemax. (meer…)

9 uur geleden

Mist en wolken blijven weekend domineren

Na een mistige start belooft zaterdag een rustige, zachte herfstdag te worden. De zon doet…

10 uur geleden

Ahmed Aboutaleb in Forum: “Energietransitie in Stad zal belangrijke bron van ontwikkeling zijn”

Ahmed Aboutaleb bezocht vrijdagmiddag Forum in Stad voor de promotie van zijn boek en tevens…

10 uur geleden

Brandwondenarts Sonja Scholten (Martini Ziekenhuis) is nu erelid van Vereniging Brandwondenzorg

Brandwondenarts Sonja Scholten van het Martini Ziekenhuis is vrijdag benoemd tot erelid van de Nederlandse…

11 uur geleden

Stichting met scholen in Haren en Glimmen wil fuseren met koepel in Aa en Hunze

Het bestuur van Stichting Baasis, een scholenstichting waar ook de Quintusschool in Glimmen en de…

12 uur geleden

Nieuwe Markt verandert zaterdag in rommeltuin voor Let’s Gro

Ter gelegenheid van het Let’s Gro-festival verandert de Nieuwe Markt zaterdagmiddag in een rommeltuin. (meer…)

12 uur geleden