Categorieën: Nieuws

Fietser gewond naar ziekenhuis na botsing met vrachtwagen op Bornholmstraat

Een botsing met een vrachtwagen heeft er vrijdagmiddag voor gezorgd dat een fietser vanaf de Bornholmstraat per ambulance naar ziekenhuis moest worden vervoerd.

De botsing vond plaats, ter hoogte van de kruising met de Antwerpenweg. De bestuurder van de vrachtwagen heeft de fietser vermoedelijk over het hoofd gezien, toen deze wilde oversteken via een voorrangsfietspad.

Ambulancepersoneel was snel ter plaatse om het slachtoffer te stabiliseren. De fietser werd vervolgens met onbekend letsel overgebracht naar een ziekenhuis.

Eén rijstrook van de Antwerpenweg werd enige tijd afgesloten in verband met het ongeluk.

Foto: 112 Groningen

Tom Veenstra

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

36 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

45 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden