Categorieën: Sport

Bjorn Meijer via sociale media lastiggevallen door FC-aanhangers over miljoenentransfer

De openlijke bereidheid van FC Groningen-verdediger Bjorn Meijer voor een transfer naar Club Brugge is bij sommige aanhangers van zijn huidige club in het verkeerde keelgat geschoten. Tijdens de wekelijkse persconferentie van FC Groningen op vrijdagmiddag nam Buys het daarom op voor Meijer, zo stelt Voetbal International. 

De 19-jarige Meijer kreeg volgens trainer Danny Buys een aantal ‘vervelende berichten’ vanwege de (mogelijke) transfer. Wat er in de berichten stond, weigerde Buys te herhalen. Volgens de oefenmeester is de kritiek op Meijer rond de transfer geheel onterecht, ook als supporters hopen dat de jongeling langer bij de Groningse club blijft.

Eerder deze week werd duidelijk dat Club Brugge meerdere miljoenenbiedingen bij FC Groningen heeft neergelegd voor Meijer. Tot nu toe werden deze aanbieden niet geaccepteerd. De club benadrukt dat de Belgische club niet de enige is die geïnteresseerd is in de dienst van Meijer.

Tom Veenstra

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

49 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden