Foto via GGD Groningen
Vanaf 19 april aanstaande is Jaap Koopman de nieuwe Directeur Publieke Gezondheid bij de GGD Groningen. Hij volgt dan Jos Rietveld op, die per 1 mei met pensioen gaat.
Koopman komt over van de Dienst Justitiële Inrichtingen, waar hij directeur is. Daarvoor werkte Koopman op verschillende andere functies binnen het ministerie van Justitie en Veiligheid, waaronder als directeur van het Nederlands Instituut voor
Forensische Psychologie en Psychiatrie (NIFP).
Koopman roemt zijn nieuwe werkgever voor de inzet tijdens de coronacrisis: “Er is een prestatie van jewelste neergezet! Maar de GGD doet natuurlijk veel meer, zoals jeugdgezondheidszorg, reizigersadvisering en openbare geestelijke gezondheidszorg. Ik verheug mij er op om als directeur Publieke Gezondheid aan de slag te gaan met de daadwerkelijke versterking van de publieke gezondheid in onze provincie. Het is van groot belang om samen met andere partijen te werken aan onderwerpen als vitaliteit en preventie: meer gezonde jaren voor Groningers!”
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…