Categorieën: Nieuws

Bart van Hintum krijgt geen nieuw contract bij FC Groningen

De 35-jarige Bart van Hintum is bezig aan zijn laatste maanden bij FC Groningen. Na dit seizoen verlaat de verdediger de Euroborg, omdat de club  geen nieuw contractvoorstel aan van Van Hintum heeft gedaan.

Een teleurgestelde Van Hintum moet dus transfervrij op zoek naar een nieuwe club, na drie seizoenen bij FC Groninen. “Ik had graag nog een jaar door willen gaan bij FC Groningen”, stelt Van Hintum. “Met het oog op de toekomst was het voor mij belangrijk om zo snel mogelijk duidelijkheid te krijgen, zodat ik keuzes kan gaan maken. Die duidelijkheid is er nu.”

De club stelt dat de beslissing om Van Hintum niet langer vast te leggen een kwestie van langetermijnvisie is, maar geen gevolg van de kwaliteiten van Van Hintum. “Wij moeten over dit seizoen heen kijken en denken dat zijn rol volgend seizoen anders zou gaan worden”, stelt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. “Met het oog daarop maken wij andere keuzes. Bart heeft het tot nu uitstekend gedaan bij de club en wij hopen met elkaar het seizoen op een goeie manier af te sluiten, zodat er een mooie punt achter zijn FC-periode gezet kan worden.”

Van Hintum kwam in de zomer van 2019 transfervrij over van Heracles Almelo. De verdediger kwam 74 in actie voor FC Groningen. Hij maakte in zijn drie jaar bij de club twee doelpunten.

Tom Veenstra

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

26 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden