Categorieën: Nieuws

Agenten in actie voor 2-jarige die zichzelf opsluit in auto

Politieagenten moesten er dinsdagmiddag aan te pas komen om een 2-jarig kind uit een auto te bevrijden in de wijk Vinkhuizen. Dat schrijft de politie op sociale media.

Het kind had zichzelf opgesloten in het voertuig. Omdat de ouders geen enkele mogelijkheid vonden om de auto te openen, werden de hulpdiensten ingeschakeld. Daarop kwam de politie ter plaatse. “Met behulp van een lifehammer hebben we het kind en de ouders kunnen herenigen”, schrijft de politie.

Met een lifehammer wordt een noodhamer bedoeld. Met een noodhamer kunnen mensen zich bevrijden uit gecrashte voertuigen. Met het veiligheidsproduct kan bijvoorbeeld een gordel worden doorgesneden, maar kan ook een autoruit verbrijzeld worden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

48 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden