FC Groningen trainer Danny Buijs is optimistisch over de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles uit Deventer aanstaande zondag.
Buijs kan beschikken over een nagenoeg fitte selectie: “We hebben iedereen op het trainingsveld, al is nog niet iedereen top wedstrijdfit,” aldus de trainer. “Maar de laatste periode trainen we wel met alle jongens op het veld, dat is enorm positief. Daardoor zie je dat de kwaliteit in de training omhoog gaat en dat zorgt ervoor dat jongens zich beter kunnen ontwikkelen.”
Er mag weer publiek komen, maar vanwege de coronamaatregelen mag de Euroborg slechts voor een derde gevuld worden. “Net als iedereen hoop ik dat we heel snel weer in vollere stadions kunnen spelen”, zegt Buijs. “Een derde is wel heel beperkend. Maar ik hoop wel dat die een derde er is, want we kunnen de steun enorm goed gebruiken.”
De aftrap is om 14.30 uur. De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Alex Bos.
Donar heeft donderdagavond in Martiniplaza een nipte nederlaag geleden tegen Heroes Den Bosch. In de…
Vrijdag zijn er perioden met regen. Pas later op de dag wordt het vanuit het…
Bij een woning aan de Johan Willem Frisostraat in Stad heeft een korte tijd een…
Het Openbaar Ministerie eist vier jaar cel en tbs tegen een 36-jarige man uit de…
Het centrum van Hoogkerk krijgt meer groen en minder steen. De maatregelen hiervoor staan in…
Sinds kort is Wouter Swiers de nieuwe 'fixer' voor Ten Boer en omstreken. Een fixer…