Categorieën: Nieuws

Politie houdt 23-jarige Stadjer aan voor bedreiging met vuurwapen

Agenten hebben maandagochtend een 23-jarige man aangehouden in Paddepoel. De man zou eerder op de dag iemand hebben bedreigd met een vuurwapen.

Omdat er mogelijk sprake was van een vuurwapengevaarlijke verdachte, zette de politie veel eenheden in bij de arrestatie van de man. Agenten in de kogelwerende vesten hebben de man uiteindelijk gearresteerd.

Of het wapen waarmee de man de bedreiging heeft uitgevoerd echt is, kan de politie nog niet zeggen. De politie doet hier onderzoek naar. Onder welke omstandigheden de bedreiging heeft plaatsgevonden, maakte de politie niet bekend.

 

Foto: Politie Groningen-Noord via Instagram

Tom Veenstra

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden