Categorieën: Nieuws

Treinverkeer in noordelijke provincies weer opgestart na storing

Het treinverkeer in de noordelijke provincies is weer opgestart nadat eerder in de middag het volledige treinverkeer ten noorden van de lijn Zwolle stilgelegd moest worden.

De problemen begonnen rond 12.45 uur. Volgens ProRail was er sprake van een zogeheten systeemstoring. Vanuit Groningen was er geen treinverkeer mogelijk richting Zwolle, Veendam, Weener, Delfzijl, Roodeschool en Leeuwarden. Reizigers moesten rekening houden met een vertraging van twee uur. Vervoersbedrijf Arriva zette op verschillende trajecten bussen in.

Even na 14.00 uur waren de problemen opgelost. Door de storing kunnen reizigers nog wel te maken krijgen met kleine vertragingen.

Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

28 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

47 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden