Foto: politie instagram
Een fietser is donderdagmorgen gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Atoomweg en het Hoendiep. Dat meldt de website 112groningen.
Het ongeval vond plaats rond 09:10 uur. De fietser is na stabilisatie met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
De kruising Atoomweg – Hoendiep is berucht vanwege de vele aanrijdingen. Dat komt door het feit dat de fietsers hier van twee kanten komen.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…