Abel van Santen (97) krijgt een vaccinatie tegen het coronavirus. Foto: OOG TV
Er moeten aanvullende coronamaatregelen komen. Dat adviseert het Outbreak Management Team aan het kabinet, Dat meldt de NOS.
Dit vanwege de omikronvariant van het coronavirus dat zich momenteel in Amsterdam snel verspreid. Volgende week is die variant waarschijnlijk dominant in de hoofdstad. Het OMT maakt zich daar grote zorgen over.
Omdat nog niet bekend is hoe ziekmakend de nieuwe variant is wil het OMT het zekere voor het onzekere nemen. De boosterprik zou bescherming bieden tegen omikron, maar nog lang niet iedereen heeft die vaccinatie gekregen.
Demissionair minister Hugo de Jonge maakt zich ook grote zorgen over de omikronvariant en roept mensen op zo snel mogelijk de boosterprik te halen. Begin volgende week komt er waarschijnlijk een nieuwe persconferentie van het kabinet.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…