Foto: Andor Heij
De fietsen in het stadsbalkon en op de fietsflat bij het hoofdstation mogen langer blijven staan. Dat meldt de gemeente.
Normaal mogen de fietsen er twaalf dagen staan, maar vanwege de lockdown wordt er tot 3 januari niet gehandhaafd. Op 3 januari is er een nieuwe persconferentie over de coronamaatregelen.
De gemeente meldt wel dat er veel fietsen bij het station staan en roept de eigenaren op om de tweewieler op te halen en thuis te stallen.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…