Foto: Patrick Wind (112 Groningen)
Het autowrak, wat afgelopen donderdag op de boden van het Reitdiep werd gevonden, is dinsdagmiddag uit het water bij de ACM-brug getakeld.
Hoe lang de auto in het Reitdiep heeft gelegen, is niet precies bekend. Wel werd duidelijk dat het kenteken van de auto in 2003 al ongeldig werd verklaard. Daardoor is het goed mogelijk dat de auto achttien jaar op de bodem heeft gestaan.
“Aan de fysieke staat van het voertuig lijkt het alsof deze al een aantal jaren in het water heeft gelegen”, zo stelt de politie van het wijkteam Groningen-Zuid. “Toen het voertuig op het droge lag, kwamen er verschillende ‘waterbewoners’ uit het voertuig een kijkje nemen. Het voertuig wordt op een nader tijdstip verder onderzocht.”
Vrijdag deed de brandweer ook al onderzoek naar het wrak, waarna snel duidelijk werd dat er geen stoffelijke overschotten in de auto zaten.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…