Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Een scooterrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een verkeersongeluk op de Sontweg. Dat meldt incidentenfotograaf Rick ten Cate van tencatefotografie.nl.
Het ongeluk gebeurde rond 13.35 uur. “De scooterrijder reed over het parallel gelegen fietspad”, vertelt Ten Cate. “De bestuurder van het bestelbusje reed op de Sontweg en wilde De Kaai oprijden. Hoogstwaarschijnlijk heeft de bestuurder de scooterrijder daarbij over het hoofd gezien. Het gevolg was een aanrijding waarbij de scooterrijder ten val kwam.”
Hulpdiensten waren snel ter plaatse. “Medisch personeel heeft het slachtoffer in de ambulance behandeld. De persoon hoefde niet mee naar het ziekenhuis.” De politie heeft onderzoek gedaan naar de toedracht.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…