Foto: Chronomarchie via Pixabay
In de gemeente Groningen wonen relatief weinig miljonairs. Dat blijkt uit cijfers die het CBS dinsdagochtend naar buiten heeft gebracht. Slechts 1,8 procent van de huishoudens in de gemeente is miljonair.
Met Bloemendaal bovenaan en Kerkrade op de 353ste en daarmee laatste plek staat Groningen in de onderste tien procent van Nederland (plek 316). Veendam (1,4 procent) en Pekela (1,1 procent) kenden vorig jaar nog net iets minder miljonairs dan Groningen.
Samen met Flevoland en Limburg staat Groningen als provincie ook onderaan in Nederland. Deze lijst wordt aangevoerd door Noord-Holland en Utrecht.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…