Categorieƫn: Sport

Mike te Wierik weer bij wedstrijdselectie FC Groningen voor duel tegen Go Ahead Eagles

FC Groningen speelt aanstaande zondag in Deventer tegen Go Ahead Eagles. Verdediger Mike te Wierik zit na een blessure weer bij de wedstrijdselectie.

De langdurig geblesseerde Radinio Balker is er nog steeds niet bij en Romano Postema, die geblesseerd uitviel tegen RKC Waalwijk, is ook afwezig. Twijfelgevallen zijn clubtopscorer Cyril Ngonge en Damil Dankerlui.

De wedstrijd heeft een primeur, want Franca Overtoom wordt de eerste vrouwelijke assistent-scheidsrechter ooit in de eredivisie.

Go Ahead staat tiende in de eredivisie met 17 punten uit 12 wedstrijden. FC Groningen staat met 11 punten vijftiende.

De wedstrijd in de Adelaarshorst, vanwege de coronamaatregelen zonder publiek, begint om 12.15 uur.

Andor Heij

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

23 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

32 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden