*Mike te Wierik* of FC Groningen celebrates goal
FC Groningen speelt aanstaande zondag in Deventer tegen Go Ahead Eagles. Verdediger Mike te Wierik zit na een blessure weer bij de wedstrijdselectie.
De langdurig geblesseerde Radinio Balker is er nog steeds niet bij en Romano Postema, die geblesseerd uitviel tegen RKC Waalwijk, is ook afwezig. Twijfelgevallen zijn clubtopscorer Cyril Ngonge en Damil Dankerlui.
De wedstrijd heeft een primeur, want Franca Overtoom wordt de eerste vrouwelijke assistent-scheidsrechter ooit in de eredivisie.
Go Ahead staat tiende in de eredivisie met 17 punten uit 12 wedstrijden. FC Groningen staat met 11 punten vijftiende.
De wedstrijd in de Adelaarshorst, vanwege de coronamaatregelen zonder publiek, begint om 12.15 uur.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…