Foto: Mike Weening - Weening Fotografie
Politieagenten moesten dinsdagavond in actie komen in Hoogkerk omdat jongeren overlast veroorzaakten. Dat meldt de politie op haar Instagram-pagina.
De melding van overlast kwam in het begin van de avond binnen. “Helaas is de jeugd van Hoogkerk weer bezig met het veroorzaken van overlast”, schrijft de politie op haar pagina. “In plaats van een eitje lekker te bakken, te koken of te gebruiken voor heerlijke brownies, kiezen ze er voor om de eieren tegen de ramen te gooien.”
Agenten hebben in het dorp onderzoek gedaan. Het is niet voor het eerst dat jongeren in Hoogkerk voor overlast zorgen. In 2019 stelde toenmalig burgemeester Peter den Oudsten een samenscholings- en gebiedsverbod in, nadat er veel overlast door jeugd werd ervaren.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…