Foto Gerrie van der Boom. FotoKlick Fotografie. GIJS Groningen - Amsterdam Tigers
Het belooft een spannende week te worden voor de ijshockeyers van GIJS. Komende zaterdag maken ze kans om een ticket voor de Eredivisie te pakken.
Om het ticket te bemachtigen is een top 4-klassering in de Eerste Divisie Noord vereist. Op dit moment staat GIJS op de vierde plaats met vier punten uit drie wedstrijden. Komende zaterdag speelt de club thuis op Kardinge tegen Zoetermeer II, die op dit moment op de zesde plaats staat. Bij winst kan het ticket veilig worden gesteld, hoewel men wel afhankelijk is van de resultaten in andere ijsstadions.
Mocht komende zaterdag geen duidelijkheid geven, dan wacht een week later een tweede kans. Dan is Utrecht de tegenstander, die op dit moment op de vijfde plaats staat.
De huidige stand:
1. Amsterdam – 3-9 (27-7)
2. HIJS Hokij II – 3-6 (24-9)
3. Leeuwarden – 3-5 (7-8)
4. GIJS Groningen – 3-4 (8-9)
5. Utrecht – 3-3 (18-14)
6. Zoetermeer II – 3-0 (5-42)
Wie maandagavond langs het Gasuniegebouw rijdt, kan ht bijna niet ontgaan dat de 'apenrots' baadt…
De politie is op zoek naar de dader van een overval op een brillenzaak aan…
Op de Zernike Campus is maandagmiddag een lijnbus in botsing gekomen met een personenauto. (meer…)
Na twee jaar krijgt de Breedtesportprijs, één van de vijf categorieën bij Sportgala Groningen, een…
Vanaf zondagavond zijn de verbindingswegen van de rotondes op de Laan Corpus den Hoorn (bij…
De gemeente neemt het volledige ‘Stadse’ bezit van het Groninger Monumentenfonds over. De gemeente wil…