Foto via Google Maps - Streetview
Afgelopen dinsdag heeft de GGD Groningen de laatste prikken gezet in de vaccinatielocatie MartiniPlaza. De gezondheidsdienst opent dan ook een nieuwe locatie in het Groothandelscentrum Groningen aan de Osloweg.
MartiniPlaza heeft alle beschikbare ruimten zelf nodig voor haar activiteiten. De teststraat van de GGD in MartiniPlaza sloot vorige week maandag al, om dezelfde reden.
In het voormalig pand van Plieger, het Groothandelscentrum aan de Osloweg, neemt de GGD daarom een nieuwe ruimte in gebruik om de vaccinatiecampagne voort te zetten. De ingang van de nieuwe vaccinatieplek komt tegenover Century aan de Bornholmstraat.
De locatie aan de Osloweg is vanaf 2 november geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 – 12.00 uur en van 13.00 – 16.30 uur. Men kan hier terecht voor een vaccinatie op afspraak, maar ook voor een eerste prik zonder afspraak. Mensen die voor een derde prik in aanmerking komen (en zijn uitgenodigd), kunnen dit ook zonder afspraak doen.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…