Categorieën: Sport

Lycurgus zonder puntverlies langs VCN

Amysoft Lycurgus heeft ook zijn derde competitiewedstrijd gewonnen. Zaterdagavond wonnen de Groninger volleyballers in de topsporthal van het Alfa-college met 3-0 van ComputerPlan VCN uit Capelle aan den IJssel.

Aanvankelijk had de thuisploeg geen kind aan de tegenstander en de set eindigde in 25-12. Het tweede bedrijf was daarentegen spannender en werd door Lycurgus gewonnen met 25-23. Ook de derde set was spannend. VCN kwam bij 23-24 op setpunt, maar Lycurgus pakte vervolgens toch de winst: 26-24.

Lycurgus staat samen met Active Living Orion uit Doetinchem aan kop in de eredivisie. Beide ploegen hebben 9 punten uit 3 wedstrijden.

redactie

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

52 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden