Categorieën: Nieuws

KNMI: ‘Ook vrijdagochtend en -middag code geel voor Groningen’

Het KNMI heeft ook voor vrijdagochtend en een deel van de vrijdagmiddag de weerswaarschuwing code geel afgegeven in Groningen. Dat doet het meteorologisch instituut, omdat er opnieuw kans is op zware windstoten.

De weerswaarschuwing geldt vanaf vrijdagochtend 05.00 uur en loopt tot 14.00 uur. Tegen de ochtend krijgen de Groningse kustgebieden te maken met zware windstoten van 75-80 km/uur, opnieuw uit een west- tot noordwestelijke richting. In de eerste helft van vrijdagmiddag verdwijnen de zware windstoten.

Donderdag werd ook al code geel afgegeven. Deze waarschuwing duurt in Groningen tot 21.00 uur in de avond, maar langs de wadden blijft er kans op zware windstoten. De windstoten van de afgelopen uren, zorgden in het hele land al voor veel schade. Ook in de gemeente Groningen was dat het geval.

Tom Veenstra

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

23 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden