Foto: Rijkswaterstaat via Groningen Bereikbaar
Van vrijdag 17 september 22.00 uur tot maandag 20 september 06.00 uur is de zuidelijke ringweg van Groningen afgesloten vanaf knooppunt Euvelgunne tot aan de Europaweg. De afsluiting geldt voor verkeer richting Drachten en Assen.
Combinatie Herepoort werkt in het weekend verder aan de oprit van de Stettinweg naar de zuidelijke ringweg. Deze oprit gaat op de maandagochtend na de afsluiting open voor verkeer. Op datzelfde moment wordt de Lübeckweg definitief afgesloten.
Het verkeer wordt omgeleid via de oostelijke, noordelijke en westelijke ringweg. De zuidelijke ringweg in de andere richting, dus voor verkeer vanaf het Julianaplein richting Hoogezand, blijft open.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…