Categorieën: Sport

Vier twijfelgevallen in selectie van FC Groningen

FC Groningen heeft voor de thuiswedstrijd woensdag tegen Vitesse vier twijfelgevallen in de selectie. Het gaat om Wessel Dammers, Daleho Irandust, Laros Duarte en Marin Sverko.

Volgens trainer Danny Buijs is de rest van de groep gewoon beschikbaar.

Buijs roept het publiek van FC Groningen op om woensdag massaal achter de club te gaan staan: “We zitten in een lastige fase en zullen zeker niet alles goed doen, maar als de supporters dat accepteren en massaal achter de ploeg gaan staan, dan kan dat een doorslaggevende factor worden.”

FC Groningen staat dertiende in de eredivisie met vijf punten uit vijf wedstrijden. Vitesse staat met een punt meer elfde. De wedstrijd tegen de ploeg uit Arnhem begint om 20.00 uur.

Andor Heij

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

9 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

10 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

10 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

11 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

12 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

13 uur geleden