Foto: Patrick Wind en Raymond Meter, 112groningen
De brandweer rukte woensdag rond 11.10 uur uit voor een brandlucht bij het winkelpand van juwelier Schaap / Citroen aan de Herestraat. Dat meldt de website 112groningen.
Toen de brandweer arriveerde bleken mensen bij het winkelpand zowel een brandlucht als een gaslucht te hebben geroken. De brandweer heeft verschillende metingen verricht, maar daaruit kwam geen informatie naar voren.
Na enige onderzoek bleek dat de lucht werd veroorzaakt door een oververhitte trafo. Gewaarschuwde werknemers van netwerkbeheerder Enexis hoefden niet aan de slag.
Futsal Groningen heeft vrijdagavond in Gorinchem met 4-3 verloren van ZVG Gagemax. (meer…)
Na een mistige start belooft zaterdag een rustige, zachte herfstdag te worden. De zon doet…
Ahmed Aboutaleb bezocht vrijdagmiddag Forum in Stad voor de promotie van zijn boek en tevens…
Brandwondenarts Sonja Scholten van het Martini Ziekenhuis is vrijdag benoemd tot erelid van de Nederlandse…
Het bestuur van Stichting Baasis, een scholenstichting waar ook de Quintusschool in Glimmen en de…
Ter gelegenheid van het Let’s Gro-festival verandert de Nieuwe Markt zaterdagmiddag in een rommeltuin. (meer…)