Categorieën: Nieuws

Fietskruispunt Hoornsedijk en Laan van de Vrede onverwachts afgesloten

Naast de onderdoorgang van het Noord-Willemskanaal is volgende week ook het fietskruispunt van Hoornsedijk en de Laan van de Vrede drie dagen afgesloten. Dat maakte aannemerscombinatie Herepoort vrijdagmiddag bekend.

Van maandag 13 tot en met woensdag 15 september is het kruispunt bij roeivereniging Gyas dicht voor fietsers. Hier moeten onverwacht enkele kabels en leidingen weggehaald worden. “Deze week hebben we proefsleuven gemaakt bij de Laan van de Vrede. Daarbij zijn we gestuit op diverse kabels en leidingen”, zo laat Aanpak Ring-Zuid vrijdagmiddag weten namens de aannemerscombinatie. “Bij het nameten hiervan blijken deze in de weg te liggen voor de buispalen van de tijdelijke brug. Daarom moeten we deze alsnog verleggen.”

Wandelaars en fietsers worden omgeleid via de Canadalaan. Op de Laan van de Vrede richting het kanaal, zet Herepoort het fietspad direct na de Canadalaan af. Voor hulpdiensten blijft doorgang mogelijk. Gyas blijft bereikbaar vanaf de zuidzijde.

Tom Veenstra

Recente berichten

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

35 minuten geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

44 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

16 uur geleden