Foto: Claudia Meyer from FreeImages
De komende dagen gaan droog verlopen waarbij het bewolkt is, maar soms ook de zon zich even laat zien. Dat is de voorspelling van OOG-weerman Johan Kamphuis.
“Donderdag is er eerst veel bewolking en vooral later op de dag kan de zon vanuit het noordwesten wat vaker doorbreken”, vertelt Kamphuis. “Bij een matige wind uit west tot noordwestelijke richting, windkracht 3 tot 4, wordt het 9 graden. Het blijft droog. Op vrijdag is het eerst nevelig met veel bewolking. Vooral later op de dag volgen opklaringen. Het blijft droog bij 20 graden.”
“Zaterdag tot en met maandag is het droog weer met in de ochtend vaak wolken en in de middag perioden met zon. Bij een zwakke of matige wind uit oostelijke richting wordt het 18 of 19 graden.”
Meer informatie over het weer vind je op deze pagina.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…