Categorieën: Nieuws

Buschauffeurs hebben de laatste dagen te maken met balsturig gedrag in Oosterstraat

Buschauffeurs van vervoersbedrijf Qbuzz hebben de laatste dagen te maken met balsturig gedrag van tientallen mensen die zich ophouden in de Oosterstraat. Daarover schrijft stadsblog Sikkom zondag.

Volgens Sikkom gaat het om het ophouden van bussen, het gooien van fietsen op de weg, en het met gebalde vuisten slaan op de ramen van de lijnbussen die voorbij rijden. Wie er voor verantwoordelijk zijn is onduidelijk, maar het gebeurt de laatste dagen rond middernacht als de horeca sluit. Een woordvoerder van Qbuzz laat aan het stadsblog weten dat het de laatste dagen vaker voorkomt. Hij noemt het voor buschauffeurs en reizigers erg vervelend omdat het heel intimiderend overkomt.

De groepsvorming ontstaat op de hoek van de Oosterstraat met de Poelestraat en de Grote Markt. De politie is er al diverse keren aan te pas gekomen om er voor te zorgen dat bussen door konden rijden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden